Kyro: etencross.wordpress.com

Rozbité hviezdy, žiariace srdce…

Ako by vyzeral svet, keby bol obrátený naruby? Keby sa každý snažil vymaniť zo vzťahu, hľadal by samotu, možno zúfalo, možno by na ňu natrafil náhodou… a možno by ju nevedomky mal celý čas pod nosom… Ako by vyzeral svet, keby som nebol? Alebo Ty…? Existencia by bola zanedbateľná, úder srdca len ďalším lúsknutím do rytmu života a nádych… ?! Ničím… žiaden… vôbec a nikdy…
05.09.2007 08:55:08 | celý článok | osobné | Z Davidoffky na papier | komentáre: 0

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014